KDO JSME A CO DĚLÁME

Jsme mladý kolektiv projektantů, který do své práce vkládá nadšení. Projekty realizujeme tak, aby naši zákazníci dostali v první řadě profesionální a smysluplnou projektovou dokumentaci a dále, aby dosáhli finančních a časových úspor. Těch docílíme mimo jiné tím, že nabízíme komplexní služby, které zahrnují práce před samotnou projekční činností, jako jsou např. anylýzy rozpočty, i následně po ní, kdy se jedná především o autorský dozor, revize a kolaudace.

VÍME, CO PROJEKTUJEME

Díky kombinaci letitých zkušeností s projektováním a z realizací projektů v praxi přesně víme, co do projektů kreslíme. A to je právě výhoda, kterou můžeme uplatnit nejenom při projektování, ale také při zakázkách, které se týkají optimalizace již nakreslených projektů.

PŘEMÝŠLÍME DOPŘEDU

Při projektování přemýšíme dopředu, abychom co nejvíce předešli improvizacím při realizaci. Dbáme na stavební připravenost, a tím usnadňujeme práce na stavbách a šetříme peníze a čas investorům. Tímto se také nepřímo podílíme na estetice a praktičnosti elektroinstalací.

0 +
PRŮMYSLOVÉ ZÓNY
0 +
OBCHODNÍ CENTRA
0 +
ADMINISTRATIVNÍ OBJEKTY
0 +
VEŘEJNÉ OBJEKTY
0 +
BYTOVÉ DOMY
0 +
RODINNÉ DOMY

CO VÁM SPOLUPRÁCE PŘINESE

Jistě Vás zájímá, jaké jsou důvody, proč se do spolupráce pustit právě s námi. My prostě víme, co od nás očekáváte, a proto věci děláme tak, aby naše výstupy byly v duchu následujících bodů.

FINANČNÍ ÚSPORA

Letité zkušenosti, které jsme získali realizací elektroinstalací na stavbách, nám umožňují navrhnout přesné postupy a materiály tak, aby náklady na realizaci byly co nejnižší.

ČASOVÁ EFEKTIVITA

Díky komplexnosti služeb a také tomu, že toho hodně vyřešíte přímo s námi, se ušetří mnoho času. Odpadnou totiž další zbytečná jednání a potřeba někomu něco vysvětlovat.

ZÁRUKA KVALITY

Víme, jak ve skutečnosti vypadá to, co kreslíme do projektů, a proto jsem schopni zajistit, že projektová dokumentace, kterou dostanete, je přesně taková, jakou jí potřebujete.